RSS
 

Rodzinka.pl Sezon 3 od września w TVP 2!

25 lip

seriale online


seriale online


Już we wrześniu na antenie TVP 2 w piątki rozpocznie się emisja trzeciego sezonu przebojowego serialu „rodzinka.pl”. – Ten sezon będzie najlepszy – zapewnia Mateusz Pawłowski, czyli Kacper, najmłodszy syn Boskich. Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2, jest pewien, że „rodzinka.pl” jest i będzie największym familijnym przebojem Dwójki.
W premierowych odcinkach „rodzinki.pl” wszyscy Boscy zaprezentują odświeżony look – przede wszystkim zaskoczą widzów super modnymi (a jednocześnie wygodnymi!) fryzurami oraz nową garderobą, bo z poprzednich kostiumów zdążyli wyrosnąć.rodzinka.pl online serialelove

Natalia Boska będzie musiała zmierzyć się z uczuciem matczynej zazdrości. Na jej terenie pojawią się inne kobiety. Synowie zaczną zapraszać do domu koleżanki. Czy Natalia będzie w stanie uznać, że jakakolwiek dziewczyna jest godna jej syna? Poza tym Boska zapragnie rewolucji w swoim życiu.
Zmiany zacznie od zarządzenia małego remontu w domu. Efekt? Ściany u Boskich zmienią kolor z czerwonego na grafitowy.
Ludwik Boski (Tomasz Karolak), w przeciwieństwie do żony, będzie zachwycony obecnością młodych dziewcząt pod ich dachem. Nieoczekiwanie zostanie też trenerem… hokeja. Zacznie też gotować. Nie zawsze z sukcesem, ale rodzina – nie chcąc go zniechęcić – będzie udawała, że jego dania są pyszne.

Tomek (Maciej Musiał), najstarszy syn Boskich, zobaczy, że związki to nie tylko miłe słówka, ale także namiętność. Poważnie zaangażuje się w uczucie do Magdy (Olga Kalicka). Ponadto zapisze się na kurs prawa jazdy, a przed przystąpieniem do egzaminu poprosi o kilka praktycznych lekcji swojego tatę Ludwika. Niestety, rodzinne auto Boskich nie wyjdzie z tego bez szwanku.

Sporo zmian nastąpi też u Kuby (Adam Zdrójkowski), którego rodzice – z powodu złego sprawowania – przeniosą do prywatnej szkoły. Tam – już pierwszego dnia – wda się w pyskówkę z nauczycielem.
Ponadto założy kapelę. Za wszelką cenę będzie chciał wydać płytę i zrobić oszałamiającą karierę muzyczną. Kuba – nieustannie poszukujący wybranki – będzie wymyślał coraz bardziej szalone sposoby na podryw. Zacznie rozważać koleżankę na pierwszy raz.

Tymczasem Kacper (Mateusz Pawłowski), najmłodszy syn Boskich, postanowi zaznaczyć swoją obecność w życiu rodziny i zacznie domagać się dorosłego traktowania. Jakby tego było mało, pod okiem koleżanki Zosi (Emilia Dankwa) przejdzie zaskakujący trening życia przygotowujący do pierwszego pocałunku, a rodzice będą musieli stawić temu czoła.

Trzeci sezon „rodzinki.pl” liczy 26 odcinków. Za jego produkcję odpowiada Dorota Kośmicka-Gacke. Jest to jedyna serialowa produkcja własna Telewizji Polskiej. Nowe odcinki wyreżyserowali Patrick Yoka, Łukasz Kośmicki i Karol Klementewicz. Autorami scenariuszy są Kuba Wecsile i Karol Klementewicz.

 

Oglądaj inne odcinki online:

Rodzinka.pl Odcinek 152 (Sezon 6 Odcinek 22)

Rodzinka.pl Odcinek 151 (Sezon 6 Odcinek 21)

Rodzinka.pl Odcinek 150 (Sezon 6 Odcinek 20)

Rodzinka.pl Odcinek 149 (Sezon 6 Odcinek 19)

Rodzinka.pl Odcinek 148 (Sezon 6 Odcinek 18)


Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Zostaw Komentarz

 

 
 

Seriale online