RSS
 

Posts Tagged ‘Na dobre i na złe serial’

Na dobre i na złe Odcinek 596

18 kwi

Na dobre i na złe online
Falkowicz jako negocjator medyczny zaczyna nowy rozdział w karierze. W Leśnej Górze zjawia się prawniczka Katarzyna Smuda, która próbuje namówić profesora, by pozwał szpital z powodu powikłań po przeszczepie. Pani mecenas nawiązuje kontakt z jedną z pacjentek, Sylwią, która oskarża doktora Zapałę o postawienie błędnej diagnozy. Radwan kolejny raz pomaga przyjaciółce, Justynie. Jan pada ofiarą szantażu. Do szpitala przyjeżdża kobieta, która twierdzi, że Stanisławski popełnił błąd. Żąda od lekarza pieniędzy.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 595

10 kwi

Na dobre i na złe online
Po kradzieży karawanu Blanka zostaje skazana na pracę społeczną w szpitalu w Leśnej Górze. Córka Wiktorii zostaje salową. Pierwszego dnia popełnia błąd, z powodu którego lekarze chcą odwołać operację Jaśka. Przemek próbuje uratować chorą na raka pacjentkę, Sylwię Porędę. Latoszek jest zatrudniony jako lekarz zabezpieczający nocną imprezę w terenie. W wyniku stresu pourazowego w trakcie pokazu sztucznych ogni ma atak paniki. Witek udziela pomocy rannemu podczas pokazu mężczyźnie. Po odwiezieniu pacjenta do szpitala znika.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 594

01 kwi

Na dobre i na złe online
Blanka przylatuje do Polski. Próbuje ukryć przed bliskimi, że została wyrzucona ze szkoły. W Leśnej Górze dziewczyna poznaje Jaśka. Gdy chłopak wyznaje, że jest śmiertelnie chory, córka Wiktorii namawia go na szaloną przygodę. Zuza próbuje chronić Mamutu przed deportacją. Zgadza się wyjść za pacjenta, choć Szczepan i Agata jej to odradzają. Do szpitala trafia starszy profesor, Janusz Radziszewski, który skarży się na drętwienie nóg. Doktor Woźnicka odkrywa, że chory skrywa tajemnicę.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 593

26 mar

Na dobre i na złe online
Przemek odkrywa, że Ola umawia się z Jankiem. Jest zazdrosny. Okazuje rywalowi niechęć. Podczas wspólnie wykonywanej operacji dochodzi do kłótni. Na izbę przyjęć trafia nieśmiała nastolatka, Julka, której matka jest przekonana, że córka zaszła w ciążę. Do szpitala powraca Mamutu, jeden z pierwszych pacjentów Zuzy. Okazuje się, że mężczyzna został zatrzymany przez policję. Miał być deportowany, ale nagle zachorował.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 592

19 mar

Na dobre i na złe online
Radwan krytykuje zachowanie Oli, która z trudem godzi obowiązki zawodowe z opieką nad dzieckiem. Janek zaprasza koleżankę na randkę. W szpitalu pojawia się Łucja, której doktor Pietrzak uratował życie. Tym razem kobieta nie jest pacjentką – towarzyszy swojej wnuczce, która jest w zaawansowanej ciąży. Tymczasem pacjentka oddziału ginekologicznego, Maja, skarży się na silne bóle brzucha. Dziewczyna jest lesbijką, ale chce zajść w ciążę. Jej partnerka, Teresa, okazuje się znajomą Radwana z liceum.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 591

11 mar

Na dobre i na złe online
Piotr wraca z urlopu. Unika współpracy z Radwanem. W końcu dochodzi do konfrontacji. Personel szpitala przygotowuje się do otwarcia oddziału onkologicznego. Doktor Krajewski sprzecza się z nowym szefem, ordynatorem Zybertem. Tymczasem do Leśnej Góry przyjeżdża pierwsza pacjentka z nowotworem. Chorą Teresę wspiera niezwykle religijna siostra. Na ginekologii leży młoda kobieta, Ewa, która ma obsesję na punkcie czystości. Walcząc z zarazkami, niemal doprowadza do własnej śmierci.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 590

05 mar

Na dobre i na złe online
Piotr nie umie wybaczyć Hanie zdrady, chce odejść ze szpitala. Po pracy jest świadkiem przestępstwa na stacji benzynowej. Gawryło robi wszystko, by uratować rannego. Doktor Rzepecki chce zmienić pracę. Stara się o posadę ordynatora na oddziale chirurgii dziecięcej szpitala w Leśnej Górze. Latoszek pomaga nastoletniemu Jaśkowi, z którym zaprzyjaźnił się w ośrodku rehabilitacyjnym. Chłopak chce wystartować w maratonie, ale ma problemy z oddychaniem, szybko traci siły. Agata przyjmuje starszą pacjentkę, Lilianę.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 589

26 lut

Na dobre i na złe online
Adam wraca do pracy, lecz Wiktoria uważa, że jeszcze kilka tygodni powinien odpoczywać. Młody chirurg buntuje się, postanawia wziąć udział w trudnej operacji pacjenta chorego na raka. Przemek próbuje pomóc mającemu guza trzustki mężczyźnie. Namawia szefową, by zgodziła się na eksperymentalną metodę leczenia. Doktor Goldberg zajmuje się młodą pacjentką, Natalią, która okłamuje męża – ukrywa, że cierpi na alkoholizm. W końcu dziewczyna wyjawia prawdę. Idąc za jej przykładem, Hana wyznaje Piotrowi, że dopuściła się zdrady.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 588

20 lut

Na dobre i na złe online
Adam i Falkowicz wychodzą ze szpitala. Profesor namawia brata, by wyprowadził się z hotelu rezydentów i zamieszkał u niego. Pacjent atakuje Zuzę podczas dyżuru. Na chirurgii pojawia się dwoje pacjentów. Ludwik trafia na oddział, gdzie ma być poddany kolonoskopii. Młody biznesmen Arek zostaje przyjęty do szpitala z urazem biodra po upadku. Janek odkrywa, że mężczyzna cierpi na zrzeszotnienie kości. Stanisławski konsultuje przypadek z Konicą. Kolejne badania dają coraz bardziej zaskakujące wyniki.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 587

13 lut

Na dobre i na złe online
Po operacji Adam wychodzi ze szpitala, kolejną noc spędza w hotelu rezydentów. Jego stan gwałtownie się pogarsza. Falkowicz załatwia sobie przeniesienie do Leśnej Góry, gdzie styka się z Eugeniuszem, pacjentem Agaty, który może zarażać. Nagle zaczyna gorączkować. Przemek wraca do pracy w szpitalu, kłóci się z Olą. Kolejna sprzeczka młodej pary kończy się rozstaniem. Zdenerwowana doktor Pietrzak popełnia błąd. Pacjentka Milena chce ją pozwać do sądu.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 586

05 lut

Na dobre i na złe online
Falkowicz zgadza się przyjąć nerkę od brata. Obaj z Adamem trafiają do kliniki transplantologii. Wiktoria chce wspierać przyjaciół, na dzień operacji bierze urlop, co nie podoba się Tomaszowi. Doktor Krajewski poznaje w klinice Szymona, młodego ojca, który musi dokonać trudnego wyboru. W szpitalu w Leśnej Górze Roksi zaczyna reagować na bodźce. Dziewczyna wyraźnie rozpoznaje głos młodego salowego, Szczepana, który od kilku tygodni w tajemnicy zaglądał do jej sali i opowiadał o sporcie.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 585

29 sty

Na dobre i na złe online
Falkowicz dostaje dobrą wiadomość – znaleziono dla niego dawcę nerki. Chirurg zgłasza się do ośrodka transplantologii. Tam dołącza do niego Adam. Po próbie samobójczej Krystyna wciąż leży w Leśnej Górze. Na ginekologię trafia samotna matka, Ewelina, która po urodzeniu dziecka skarży się na silny ból i nie jest w stanie zajmować się synkiem. Do szpitala zgłasza się sadownik Arek, który ma się poddać operacji przepukliny. W trakcie zabiegu dochodzi do komplikacji. Pacjentowi grozi amputacja stóp. Zuza próbuje nawiązać kontakt z Roksi.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 584

22 sty

Na dobre i na złe online
Do szpitala znów trafia Krystyna, dawna pacjentka Oli i Hany, która pragnie zostać matką. Okazuje się, że kobieta ma guza macicy. Usunięcie zmiany jest niezwykle trudne, ale Piotr decyduje się na ryzykowną operację. Falkowicz wciąż nie umie pogodzić się z tym, że choroba odmieniła jego życie. Wspomina przy Van Graafie o samobójstwie, zaczyna pisać mowę pogrzebową.

Read the rest of this entry »

 

Na dobre i na złe Odcinek 583

15 sty

Na dobre i na złe online
Piotr próbuje przypomnieć sobie operację żony Radwana. Jedzie do szpitala w Gromowie, by porozmawiać z dawną asystentką Mirką. W Leśnej Górze zjawia się wysportowany Leszek, który nagle dostaje zawału. Pacjent przechodzi operację serca, trafia pod opiekę Agaty. Gdy Zuza bez wiedzy i zgody doktor Woźnickiej postanawia wykonać u chorego tracheostomię, między lekarkami dochodzi do konfliktu. Doktor Krakowiak zajmuje się przypadkiem Roksi, która skarży się na migrenę. Odkrywa, że pacjentka ma tętniaka.

Read the rest of this entry »

 
 

Seriale online