RSS
 

Posts Tagged ‘Na dobre i na złe odcinki za darmo’

Na dobre i na złe Odcinek 537

08 lis

Klaudia zaczyna staż na oddziale ratunkowym pod okiem Konicy. Ich pierwszą pacjentką jest Elżbieta, starsza kobieta ze złamaną nogą. Matka Adama prosi Falkowicza, by pomógł jej pogodzić się z synem. Tymczasem Krajewski występuje do USC z prośbą o przesłanie dokumentów związanych z jego adopcją. Wiktoria odkrywa, że zgubiła pieczątkę lekarską. Uświadamia sobie, że może ona zostać użyta do fałszowania recept. Marząca od dziecku Hana decyduje się na badania kontrolne u Wójcika. Jedna z pacjentek dr Goldberg tuż po porodzie traci wzrok.

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 531

26 wrz

Piotr i Hana wracają z podróży poślubnej. W szpitalu szykują się kolejne zaręczyny – Falkowicz kupuje pierścionek i oświadcza się Wiktorii. Marek wyznaje Agacie, że postanowił rozstać się z żoną. Doktor Woźnicka dostaje nową ofertę pracy – profesor Starzyński proponuje, by lekarka dołączyła do jego zespołu badawczego. Do Leśnej Góry trafiają trzej ranni pacjenci: dwaj policjanci i młody złodziej, który strzelał do funkcjonariuszy. Żona jednego z policjantów jest w zaawansowanej ciąży. Gdy czeka na wynik operacji, zaczyna rodzić.

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 525

15 maj

Przemek angażuje Olę do pomocy przy reanimacji. Udaje im się uratować Maćka, lecz nadal nie wiedzą, co jest przyczyną jego stanu. Ola dowiaduje się, że pacjent hoduje egzotyczne zwierzęta. Odkrywa, że został ukąszony przez pająka. Przemek jest zmartwiony, że nie zdążą zdobyć surowicy. Mimo że wytrącony z równowagi tajemniczym telefonem Adam nie może skupić się w trakcie operacji, nie pozwala Wiktorii przejąć inicjatywy. Falkowicz daje Wandzie kolejną dawkę leku. Paula jest arogancka w stosunku do Hany. Piotr słyszy ich rozmowę.

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 519

04 kwi

Drugi dzień stażu jest dla Oli niefortunny. Przemek stara się podnieść ją na duchu. Później Zapała dowiaduje się, że Ola wzięła urlop i wyjechała. Sambor poleca Klaudii porozmawiać z pacjentem na temat higieny. Klaudia wypytuje Borysa, jak najlepiej urządzić się w szpitalu. Laura zastaje ich na flirtowaniu. Po zdjęciu gipsu Konica zauważa, że ręka pacjentki jest wychudzona, a kość się nie zrosła. Badania wykazują, że organizm Anki jest wyniszczony. Agata diagnozuje anoreksję. Agata robi Latoszkowi niespodziankę.

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 513

21 lut

Wynik histopatologii potwierdza raka płuc u Tomasza – ta diagnoza popycha go do próby samobójczej. Tymczasem Marek informuje Helenę, że nowotwór został wykluczony. Kobieta oświadcza mężowi, że odchodzi od niego. W tym czasie Tomasz zażywa leki, które wykradł z dyżurki i zamyka się w toalecie. Wtedy okazuje się, że wyniki Tomasza i Heleny zostały zamienione. Adam wprowadza się do hotelu rezydentów – jak twierdzi dla wygody i w poszukiwaniu wrażeń. I od razu organizuje imprezę powitalną…

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 507

11 sty

Maciej Zaruski prosi Falkowicza o pomoc w zdobyciu leków na SM, które są niedostępne po zakończeniu badań klinicznych. Wobec odmowy wdziera się do szpitala i terroryzuje lekarzy ładunkiem wybuchowym. Tretter wzywa policję. Zaruski nie chce negocjować – mówi zakładnikom, że woli wysadzić się w powietrze, niż czekać na kolejny rzut choroby. Laura cierpi na bóle brzucha po operacji zmniejszenia żołądka. Zgłasza się do Borysa, który wzbudził jej sympatię podczas wcześniejszej hospitalizacji. Widok Falkowicza przypomina dziewczynie obraźliwe komentarze na temat jej otyłości. Profesor przeprasza Laurę i zapewnia, że chce jej pomóc – zleca Borysowi przeprowadzenie zabiegu.

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 501

23 lis

James chce być cały czas z Haną. Jest przekonany, że grozi im niebezpieczeństwo. Hana ma nadal opory przed zbliżeniem z nim. Kiedy mówi, że załatwiała formalności w ambasadzie James reaguje agresywnie. Gawryło jest negatywnie nastawiony do byłego ordynatora – nie chce kontynuować badań nad SM. Zmienia decyzję pod wpływem córki Marty, która z rozpaczą dopytuje o lek na chorobę matki. Piotr obawia się wykonania dwóch operacji jednocześnie u młodej kobiety chorej na stwardnienie rozsiane. Marcie bardzo na tym zależy, prosi o interwencję Falkowicza, który wcześniej ją leczył.

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 495

16 paź

Pacjentka Liza nie chce zgodzić się na operację guza tarczycy ze względu na bliznę, która pozostanie. Tretter wpada na pomysł, aby usunąć guza metodą miniinwazyjną, której Nina uczyła się w Cleveland. Niesetety Ninie nie udaje się dotrzeć do guza i ostatecznie Tertter wykonuje klasyczną operację. Rudnicka zarzuca Wasiakowej, że zabieg nie udał się, bo źle podgoliła głowę pacjentce. Piotr zostaje wezwany do kliniki w sprawie pacjenta Falkowicza. Według dokumentacji Maciek choruje na stwardnienie rozsiane i dostaje substancję aktywną. Okazuje się, że Falkowicz prowadził badania kliniczne. Gawryło decyduje o przewiezieniu pacjenta do Leśnej Góry – podejrzewa oszustwo Falkowicza.

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 489

06 wrz

Falkowicz przebywa na oddziale kardiochirurgii. Hana dziękuje mu za uratowanie życia. Okazuje się, że firma Wywrockiego zbankrutowała. Celina zastanawia się, czy po jej śmierci biznesmen odzyska pieniądze. Wywrocki namawia ją, by walczyła o życie. Gdy stan Celiny pogarsza się, Piotr, mimo ryzyka, podejmuje decyzję o operacji. Tretter zleca dodatkowe badania pacjentów Falkowicza. Przemek czeka na odpowiedź w sprawie leczenia Ludmiły. Do szpitala trafia mężczyzna, który został wyrzucony z pociągu. Wieczorem Piotr odwiedza Hanę.

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 482

23 kwi

Do Leśnej Góry trafia dwoje dwudziestolatków, którzy zderzyli się ze sobą na lodowisku. Chłopak cierpi na porażenie mózgowe, a dziewczyna ma zespół Aperta. Lekarze odkrywają u pacjenta niezdiagnozowane wcześniej stwardnienie guzowate. Matka Leny pomaga Witkowi w opiece nad małym Felkiem. Latoszek pokazuje Lenie zdjęcia synka z babcią. Kobiecie jest przykro, że nie może być z nimi w domu. Nina próbuje skontaktować się z Michałem, jednak mężczyzna nie odbiera telefonu. Zapała, na prośbę Falkowicza, odnajduje Ludmiłę. Jest zszokowany wyglądem jej mieszkania i stanem dłoni. Proponuje, by zatrzymała się u niego. Falkowicz wzywa Ninę do siebie na rozmowę. Zarzuca jej, że przez ich dawny romans, nie przykłada się w pracy. Kobieta nie pozostaje mu dłużna i wypomina ordynatorowi wyłudzanie pieniędzy od Ludmiły. Ich podniesione głosy dochodzą do gabinetu Sambora. Wiki bez pukania wchodzi do pokoju Przemka. Zastaje go w łóżku z Ludmiłą.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 472

13 lut

Agata podejrzewa, że jest w ciąży. Nina, by nie mieć styczności z Falkowiczem, przenosi się na oddział ratunkowy doktora Konicy. Prosi swojego ojca, by zaopiniował Michała sądowi w sprawie odzyskania praw rodzicielskich. Kuba daje Karen do zrozumienia, że nie odejdzie od żony. Piotr pożycza od Agaty psa Berniego i zawozi do Amelki. Zabawy z czworonogiem sprawiają, że dziewczynka w końcu przemawia. Szczęśliwi Burscy planują wyjechać całą rodziną do Berlina. W tym samym czasie do szpitala trafia biznesmen Wywrocki i młoda kobieta Celina. Okazuje się, że pacjentka cierpi na mukowiscydozę – na tę chorobę zmarł syn przedsiębiorcy.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 463 – Oświadczyny

09 gru

Sambor i Krzyś są świadkami wypadku na budowie. Sambor razem z synem jedzie do szpitala operować rannych. Van Graaf jest niezadowolony, że Michał naraził dziecko na stres. Daje mu do zrozumienia, że teraz on z żoną decydują o losie Krzysia. Nina ma pomysł jak wyciągnąć Sambora z kłopotów. Składa mu propozycję… matrymonialną. Rzeźbiarz Damian spadł z rusztowania i ma złamany kręgosłup. Okazuje się, że wypadek uratował mu życie. W szpitalu trwa kurs przekazywania złych wiadomość pacjentom. Wiki uważa, że to strata czasu. Jednak gdy staje przed śmiertelnie chorą pacjentką – tchórzy. W Leśnej Górze zaczyna pracę nowa patomorfolog – Kinga. Lena i Latoszek czekają na wyniki badań genetycznych dziecka. Dowiadują się między innymi, że będą mieli syna. Szpital funkcjonuje bez dyrektora medycznego. Tretter nie ma zamiaru powracać na to stanowisko.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 457

29 paź

Sambor wyrzuca z pracy opiekunkę Krzysia, którą przyłapuje na paleniu i plotkowaniu. Na rozprawie o ograniczenie praw rodzicielskich opiekunka zeznaje na jego niekorzyść. Michał rzuca się na nią z pięściami. Agata i Wiki pomagają Kacprowi poszkodowanemu w bójce ulicznej. Chłopak ma dar przewidywania przyszłości. Radzi Wiki, by ta nie zawracała sobie głowy brunetem, bo i tak będzie musiała zająć się córką. Nina jest załamana uczuleniem na dłoniach, chce zrezygnować z pracy. Ale Wiktoria ją powstrzymuje. Rudnicka nie wierzy w czystość jej intencji. Wiki odgaduje, co może być przyczyną wysypki. Agata kłóci się z Pawłem z powodu wyjazdu na kurs kardiologii. Wiki i Przemek postanawiają ich pogodzić na miniprzyjęciu w hotelu. W czasie imprezy niespodziewanie zjawia się Blanka.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 

Na dobre i na złe Odcinek 451

17 wrz

Przemek całymi dniami siedzi w hotelu i gra na gitarze. Hana spędza z bratem dużo czasu. Paweł odwiedza Agatę. Ostrzega Latoszka, żeby trzymał się od niej z daleka. Witek i Lena mają do czynienia z pacjentką, która prawdopodobnie zaraziła się gruźlicą. Lena zaczyna martwić się o swoje dziecko. Radiolog, który domyślił się, że Starska jest w ciąży, nieopatrznie gratuluje Latoszkowi. Agata i Paweł nocują w hotelu rezydentów, jednak Lewicki czuje się obco w środowisku lekarzy. Agata zapewnia Wiki, że kocha Pawła.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Na dobre i na złe

 
 

Seriale online