RSS
 

Posts Tagged ‘m jak miłość ostatni odcinek’

M jak miłość Odcinek 1124

26 lut

M jak miłość serial online
Kasia wybiera się samotnie do Grabiny, na działkę, którą kupił Chodakowski. Nagle traci przytomność. Marcin jest na spotkaniu biznesowym w Niemczech. Darek przyjeżdża do Grabiny, przedstawia Mostowiakom matkę. Kobieta sugeruje, że Natalka kłamie, próbując przypisać jej synowi ojcostwo.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1123

26 lut

M jak miłość serial online
Anna oficjalnie otwiera siedlisko. Od razu ponosi klęskę – pierwsi goście odwołują przyjazd. Załamana Natalka wyznaje Ewie, że Darek przestał ją kochać. W Warszawie Marta zostaje nowym obrońcą brata Bilskiego. Prawniczka uważa, że celnik został wrobiony przez kolegów. Obawia się, że nie ma możliwości zmiany wyroku.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1122

18 lut

M jak miłość serial online
Jurek mieszka na zapleczu sklepu Ali. Korzysta z gościnności Zduńskich, co nie podoba się Pawłowi. W końcu Domański dostaje pracę w sklepie z zabawkami. Monika ukrywa się w kancelarii przed Filarskim. Obawia się szczerej rozmowy i wyznania, że nie chce spędzić z seniorem reszty życia. Mirka także ma problemy uczuciowe. Dziewczyna odwiedza Kingę, skarży się na Irka, który nie umie porozumieć się z jej ojcem. Gdy kilka godzin później obaj mężczyźni zjawiają się na Deszczowej, dochodzi do awantury.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1121

18 lut

M jak miłość serial online
Maria kolejny raz spotyka Bilskiego, zaprasza go na kawę. Nowy przyjaciel opowiada jej o problemach brata, który trafił do więzienia. Jurek wyznaje Ali, że jest bankrutem. Bez porozumienia z mężem Zduńska zaprasza byłego partnera do domu. Kinga pomaga Kasi podczas przymiarki sukni ślubnej. Przyszła panna młoda wyznaje, że ma złe przeczucia. Marcin spotyka Jankę. Dziewczyna opowiada o rozstaniu z Wojtkiem. Chodakowski proponuje, by zamieszkała u jego sąsiadki, która szuka lokatorki.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1120

13 lut

M jak miłość serial online
Joanna zauważa, że obserwuje ją prezes kasyna. Opowiada o tym Tomkowi. Asia spędza wieczór z Wojtkiem Markowskim. Poznaje Jankę, która bez uprzedzenia wraca do Polski i kieruje się prosto do mieszkania ukochanego. Agnieszka wyznaje Tomkowi, że przyjęła oświadczyny Roberta, planują ślub za trzy miesiące. Olszewska nie jest szczęśliwa w nowym związku, chce spędzić noc z byłym kochankiem. Po wizycie w szkole Natalka czuje się upokorzona. W Internecie koledzy komentują jej ciążę. Marek obawia się, że Darek nie jest zakochany w jego córce.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1119

11 lut

M jak miłość serial online
Artur sprzecza się z Teresą, gdyż kochanka nie akceptuje tego, jak ważna jest dla niego córka. Maria traci cierpliwość, postanawia ograniczyć prawa rodzicielskie męża. Kasia z Marcinem chodzą do szkoły rodzenia. Chłopak notorycznie spóźnia się na zajęcia, a w dodatku wpada w oko instruktorce, która wyraźnie z nim flirtuje. Olga chce porozmawiać z Jankiem o ich związku, zanim podejmie decyzję, czy ponownie wyjechać do Szwecji.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1118

04 lut

M jak miłość serial online
Magda pomaga Zduńskim w opiece nad dziećmi. Kinga postanawia wyswatać przyjaciółkę – zmusza Piotrka, by zaprosił na rodzinny obiad atrakcyjnego kawalera. Marek dowiaduje się o ciąży Natalki, jest załamany. Mostowiak zapowiada, że córka może liczyć na jego pomoc, jeśli w tym roku zda maturę. Dziewczyna buntuje się, odmawia chodzenia do szkoły w widocznej ciąży. Lekarz diagnozuje u Mateusza różyczkę, rodzina obawia się o zdrowie Ewy, która po wyniszczającej organizm terapii ma niską odporność.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1117

04 lut

M jak miłość serial online
Marcin i Kasia nie potrafią wybrać imienia dla syna. W końcu proszą o pomoc Tomka oraz Olka, których zapraszają na obiad. Natalka przyjeżdża do Grabiny z nowym chłopakiem, Darkiem, wyznaje Uli, że zaszła w ciążę. Dziewczyna boi się powiedzieć o tym Markowi i reszcie rodziny. Joasia chce tworzyć trasy wycieczek dla dzieci, pomysł testuje na Tomku i Wojtusiu. Dziewczyna cały czas odbiera telefony od dwóch adoratorów – Józefa i Wojtka.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1116

29 sty

M jak miłość serial online
Kasia ustala z Marcinem, że płeć dziecka poznają przy narodzinach. Chodakowski szybko zmienia zdanie. W tajemnicy przed narzeczoną telefonuje do kliniki. Marcin robi Kasi niespodziankę – kupuje od Kolędy działkę, na której planuje wybudować dom. Asia umawia się z Józefem – artystą, którego poznała podczas szukania pracy. Mężczyzna jest pod jej urokiem. Tarnowska spotyka Wojtka. Lekarz ratuje ją, gdy Joanna nieomal wpada pod rozpędzone auto. Od razu zaprasza dziewczynę na kolację.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1115

29 sty

M jak miłość serial online
Agnieszka wyznaje Tomkowi, że jej obecny ukochany, Robert, poprosił ją o rękę. Za radą Chodakowskiego Asia odchodzi z kasyna. Szuka nowej pracy. W jednej z firm poznaje Józefa Kurowskiego, kuratora sztuki, który obiecuje jej pomoc. Policja przeprowadza akcję w kasynie. Anka jest przekonana, że Tarnowska współpracowała z CBŚ i donosiła na prezesa. Marzenę oraz Kisielową jednoczy wspólny wróg, Rafał. Obie nie ufają nowemu dozorcy siedliska, postanawiają go obserwować. Budzyńska opowiada Kolędzie o swoim uzależnieniu od hazardu.

Read the rest of this entry »

 
 

Seriale online