RSS
 

Posts Tagged ‘m jak miłość nowe odcinki w internecie’

M jak miłość Odcinek 1147

22 maj

M jak miłość serial online
Olek proponuje Magdzie, by z nim zamieszkała. Zaskoczona dziewczyna prosi Kingę o radę. Filarski spotyka Piotra w sklepie z damską bielizną. Dochodzi do wniosku, że zięć szuka prezentu dla kochanki. Mały Maciek wraca na Deszczową. Okazuje się, że ojciec chłopca ma poważne kłopoty; zaciągnął pożyczkę, której nie jest w stanie spłacić i obawia się o bezpieczeństwo syna.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1146

22 maj

M jak miłość serial online
Ewa i Marek jadą do Kątków, gdzie poznają Annę, byłą żonę Rafała. Kobieta wyznaje, że Gołębiewski próbował ją zabić. Tomek odkrywa, że dozorca siedliska nie przebywał w więzieniu, lecz w zakładzie psychiatrycznym, z którego uciekł i jest ścigany przez policję. Każdą wolną chwilę Marcin poświęca Szymkowi, ale z trudem radzi sobie z opieką nad dzieckiem. Matka chce nakłonić Chodakowskiego, by na nowo zbliżył się do Janki i jej powierzył syna.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1145

14 maj

M jak miłość serial online
Mostowiakowie robią w domu remont – szykują pokój dla Natalki oraz dziecka. Ula coraz bardziej interesuje się młodym leśniczym Frankiem. Proboszcz z Lipnicy ma gościa – księdza Winnickiego z Kątków. Po rozmowie z kolegą spotyka się z Rafałem. Prosi mężczyznę, by wyjechał z Grabiny. Ewa słyszy ich rozmowę. Niepokoi się, jaką tajemnicę Gołębiewski ukrywa przed Anną. W Warszawie matka Asi przechodzi kolejne badania. Joanna jest coraz bardziej załamana. Cały czas dziewczyna może liczyć na wsparcie Tomka.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1144

14 maj

M jak miłość serial online
Rodzina szykuje dla Natalki niespodziankę. Urządza w siedlisku przyjęcie, by uczcić zbliżające się narodziny dziecka. Na imprezę do Grabiny przyjeżdżają Ala oraz Kinga, ale w pensjonacie zjawia się także nieproszony gość, Katarzyna Maj, matka Darka. Kobieta chce porozmawiać z Natalką, próbuje zmusić dziewczynę, by przyjęła od niej 30 tysięcy złotych.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1143

10 maj

M jak miłość serial online
Paweł odkrywa, że ktoś próbował się włamać do bistro. Podejrzewa konkurencyjną firmę cateringową, z którą Jurek wszedł w konflikt. Również Ala ma problemy w pracy. Okazuje się, że koledzy cały czas plotkują o jej romansie z Karolem. Na prośbę Artura Kinga organizuje rodzinny obiad, na który zaprasza Marię. Rogowska zjawia się na Deszczowej z nowym adoratorem, Robertem Bilskim. Magda waha się, czy pozwolić Olkowi na kolejny krok. Po rozmowie z Kingą decyduje się spędzić noc z ukochanym.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1142

10 maj

M jak miłość serial online
Ula zaskakuje bliskich – robi sobie tatuaż. Natalka jedzie z Markiem i Ewą na zajęcia do szkoły rodzenia. Mostowiakowie zapraszają na kolację nowego leśniczego, Franka. Kolęda szykuje się na romantyczny weekend z Wandą. W Warszawie dochodzi do tragedii – matka Joasi trafia do szpitala. Tarnowska jest przerażona. Lekarze podejrzewają nawrót choroby.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1141

30 kwi

M jak miłość serial online
Marcin przywozi małego Szymka do domu. Cała rodzina wita juniora. Chodakowski musi sobie poradzić podczas kolejnej wizyty pani kurator. Kilka minut po wyjściu z jego mieszkania Lewińska pada ofiarą napadu. Zostaje zaatakowana podczas spotkania z kolejną podopieczną, Dominiką. Marcin biegnie kobietom na pomoc. Olek przedstawia bliskim Magdę jako swoją dziewczynę. Karol przyjeżdża do Warszawy. Zaprasza Alę oraz Pawła na kolację, wyznaje, że pogodził się z żoną. Zduńscy odkrywają, że prawda wygląda inaczej.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1140

30 kwi

M jak miłość serial online
Kisielowa dowiaduje się, że Natalka została właścicielką sklepu oraz jej nową szefową. Nie ukrywa niezadowolenia z takiego obrotu sprawy. Lucjan wychodzi na spacer do lasu, nagle traci siły. Senior nie jest w stanie wrócić do domu. Prosi o pomoc Natalkę. Przy tej okazji dziewczyna poznaje nowego leśniczego, Franka Zarzyckiego. Proboszcz z Lipnicy coraz bardziej niepokoi się zachowaniem Rafała. Kontaktuje się z księdzem z Kątków – miejscowości, w której Gołębiewski mieszkał przed kilkoma laty.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1139

30 kwi

M jak miłość serial online
Werner radzi Annie, by wyrzuciła Rafała z pracy. Gołębiewski poznaje jego adres zamieszkania. Postanawia wybrać się na Deszczową. Andrzej próbuje wytłumaczyć Marcie, że nie ma romansu z Sonią, lecz żona mu nie ufa. Piotrek z Kingą muszą poradzić sobie z kolejnym kryzysem domowym. Filarski zapowiada, że chce sprzedać firmę i zostać rentierem. Zduńska prosi o pomoc Zuzę. Jest pewna, że tylko ona może przekonać jej ojca, by zmienił zdanie.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1138

22 kwi

M jak miłość serial online
O poranku Agnieszka znika z mieszkania Tomka. Kolejny raz chce porzucić Chodakowskiego. Policjant robi wszystko, by odnaleźć ukochaną. Andrzej stara się pomóc Soni, która może stracić uprawnienia tłumacza. Przyjaciele spędzają ze sobą niemal cały dzień, wybierają się na wycieczkę. Wieczorem Marta przyłapuje oboje w domu. Werner szczerze rozmawia z Anną o swoich uczuciach i słabościach. Obserwującego zakochaną parę Rafała ogarnia zazdrość. Mężczyzna wdaje się w bójkę.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1137

18 kwi

M jak miłość serial online
Tomek dociera do Szczecina tuż przed ślubem Agnieszki. Olszewska porzuca narzeczonego. W trakcie ceremonii ucieka z kościoła. Asia decyduje się wyznać Chodakowskiemu, że czuje do niego coś więcej niż przyjaźń. Werner i Budzyński wraz z Guciem trafiają do baru, wypijają ogromną ilość alkoholu. O poranku prawnicy budzą się bez psa i bez wspomnień z ostatnich kilku godzin. W mieszkaniu zjawia się policja. Mąż Marty odkrywa, że w nocy wysłał namiętny list do Soni.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1136

18 kwi

M jak miłość serial online
Ala nadal pracuje z Karolem. Ukrywa przed mężem, kogo spotkała w firmie. Gdy Zduński poznaje prawdę, nie jest Andrzej dowiaduje się od lekarza, że prawdopodobnie cierpi na ostrą postać białaczki. Nie może powiedzieć o problemach żonie, bo Marta wyjeżdża do Grabiny. Tomek podejmuje szaloną decyzję. Dzień przed ślubem Agnieszki jedzie do Szczecina, by spotkać się z ukochaną. W szkole Zosia wpada w kłopoty. Okazuje się, że na imprezie koledzy brali narkotyki i dyrekcja zawiadomiła o tym policję. Asia umawia się na kolację z Kurowskim. Gdy mężczyzna próbuje ją pocałować, uderza go w głowę. Adorator traci przytomność. Marcin organizuje casting na nianię.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1135

10 kwi

M jak miłość serial online
Ala nadal pracuje z Karolem. Ukrywa przed mężem, kogo spotkała w firmie. Gdy Zduński poznaje prawdę, nie jest zachwycony. Teresa próbuje odzyskać miłość Artura. Okazuje się, że Rogowski ma problemy, bo do Izby Lekarskiej zaczęły wpływać anonimowe skargi. Kochanka sugeruje, że żona jest autorką donosów. Marta i Maria odnajdują świadka w sprawie Bilskiego. Budzyński idzie do przychodni, robi badania kontrolne.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1134

10 kwi

M jak miłość serial online
Natalka postanawia sama wychować dziecko i odrzuca pomoc Darka. Nie zamierza chłopaka do niczego zmuszać. Marek martwi się, czy córka poradzi sobie finansowo. By zapewnić jej utrzymanie, przepisuje na dziewczynę swój sklep. Stan zdrowia Szymka poprawia się. Lekarze, którzy opiekują się dzieckiem, są dobrej myśli. Przewidują, że chłopiec będzie mógł opuścić szpital już za kilka tygodni. Marcin często zagląda do Szymka i nie może się doczekać chwili, gdy synek zawita pod jego dachem. Chodakowski odwiedza także rodzinę w Grabinie. Przy okazji dziękuje Rafałowi, że udzielił pomocy Kasi. To dla niego bardzo ważne. W siedlisku zatrzymuje się kolejny gość – Ola. Samotna kobieta zaczyna interesować się Wernerem, a Gruszyńska czuje ukłucie zazdrości.

Read the rest of this entry »

 
 

Seriale online