RSS
 

Posts Tagged ‘m jak miłość nowe odcinki w internecie’

M jak miłość Odcinek 1116

29 sty

M jak miłość serial online
Kasia ustala z Marcinem, że płeć dziecka poznają przy narodzinach. Chodakowski szybko zmienia zdanie. W tajemnicy przed narzeczoną telefonuje do kliniki. Marcin robi Kasi niespodziankę – kupuje od Kolędy działkę, na której planuje wybudować dom. Asia umawia się z Józefem – artystą, którego poznała podczas szukania pracy. Mężczyzna jest pod jej urokiem. Tarnowska spotyka Wojtka. Lekarz ratuje ją, gdy Joanna nieomal wpada pod rozpędzone auto. Od razu zaprasza dziewczynę na kolację.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1115

29 sty

M jak miłość serial online
Agnieszka wyznaje Tomkowi, że jej obecny ukochany, Robert, poprosił ją o rękę. Za radą Chodakowskiego Asia odchodzi z kasyna. Szuka nowej pracy. W jednej z firm poznaje Józefa Kurowskiego, kuratora sztuki, który obiecuje jej pomoc. Policja przeprowadza akcję w kasynie. Anka jest przekonana, że Tarnowska współpracowała z CBŚ i donosiła na prezesa. Marzenę oraz Kisielową jednoczy wspólny wróg, Rafał. Obie nie ufają nowemu dozorcy siedliska, postanawiają go obserwować. Budzyńska opowiada Kolędzie o swoim uzależnieniu od hazardu.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1114

21 sty

M jak miłość serial online
Paweł próbuje pogodzić się z żoną, lecz Ala czuje się zraniona po tym, gdy nie wrócił na noc do domu. Zduńska obawia się, że mąż był z Magdą. O podejrzeniach mówi Kindze. Chłopiec, którym postanowił zająć się Piotrek, wciąż sprawia Zduńskim problemy. W końcu ucieka ze szkoły. Teresa jest coraz bardziej zazdrosna o Marię, za wszelką cenę próbuje oczernić rywalkę. Marta znajduje w laptopie męża list od Soni, w którym przyjaciółka pisze o swoich uczuciach do Budzyńskiego. Łukasz przedstawia rodzinie swoją dziewczynę.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1113

21 sty

M jak miłość serial online
Ewa wychodzi ze szpitala, a rodzina i sąsiedzi urządzają w Grabinie wzruszające powitanie. Po krótkim remoncie Anna spędza w siedlisku pierwszą noc. Marek proponuje Gruszyńskiej, że zostanie jej wspólnikiem. Arek atakuje Ulę w mieszkaniu Anny, próbuje zmusić dziewczynę, by odwołała zeznania. Joanna domyśla się, że trwa śledztwo przeciwko jej szefowi. Chce nawiązać współpracę z policją. Zdenerwowana Zosia szykuje się na wizytę u swojego chłopaka, Kuby, i na poznanie jego rodziny.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1112

14 sty

M jak miłość serial online
Podczas kolejnej wycieczki z ojcem do stadniny Basia spada z konia. Ala zabiera małą na specjalistyczne badania. Paweł coraz bardziej irytuje się tym, w jaki sposób Domański wpływa na jego rodzinę. W kancelarii Budzyńskiego dochodzi do tragedii – jeden z klientów ma zawał. Mężczyzna trafia do szpitala. Piotrek postanawia zaopiekować się przez kilka dni jego synem Maćkiem. Filarski przedstawia byłej żonie swoją ukochaną, Monikę. Krystyna jest zszokowana, gdy poznaje wiek wybranki.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1111

14 sty

M jak miłość serial online
Ewa walczy o życie. Marek organizuje ślub w szpitalu. Po ceremonii żona Mostowiaka traci przytomność. Ula jest podejrzana o handel narkotykami. Dziewczyna próbuje udowodnić swoją niewinność, ale prokurator jej nie wierzy. Zdesperowana Mostowiakówna prosi o pomoc Tomka. Budzyński niepokoi się, gdyż matka kolejny raz prosi go o pożyczkę. Tym razem chodzi o 20 tysięcy złotych. Gdy pieniądze trafiają na jej konto, Wanda od razu idzie do kasyna.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1110

08 sty

M jak miłość serial online
Załamana po rozstaniu z Bartkiem Ula wybiera się do klubu na imprezę studencką. Jeden z kolegów, Arek, proponuje jej narkotyki. Monika wyznaje Piotrkowi, kto jest ojcem jej dziecka. Gdy Filarski zauważa dziewczynę z Wernerem, niewiele brakuje, by rzucił się na rywala z pięściami. Ewa wciąż słabnie, czuje, że przegrywa walkę z chorobą. Gdy w szpitalu odwiedza ją Anna, prosi Gruszyńską, by po jej śmierci została żoną Marka. Jurek kupuje Basi kucyka. Ala i Paweł obawiają się, że Domański chce pieniędzmi zdobyć miłość córki.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1109

08 sty

M jak miłość serial online
Ewa jest w Polsce. Marek nieustannie czuwa przy ukochanej. Narzeczona Mostowiaka ma objawy choroby GVH – przeszczepu przeciw gospodarzowi, a jej organizm nie reaguje na leki. Joasia wybiera się na zakupy. Zostaje niesłusznie posądzona o kradzież. Ochroniarze są agresywni. W końcu dziewczyna wzywa na pomoc Tomka. Tymczasem w Grabinie Bartek ma dla Uli złą nowinę – rodzina z Katowic zaproponowała jego matce pracę. Chłopak musi wyjechać na drugi koniec kraju.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1108

02 sty

M jak miłość serial online
Basia źle znosi rozstanie rodziców. Rogowski zapowiada Marii, że będzie walczył o opiekę nad córką. Poszukiwana listem gończym Sylwia przyjeżdża do bistro. Prosi Janka, by pomógł jej oszukać policję. Do lokalu zagląda też Kasia, która chce urządzić w bistro wesele. Grzegorz odwiedza Marcina. Podejmuje decyzję, kto zostanie prezesem firmy. Janka odbiera dramatyczny telefon z USA. Okazuje się, że jej siostra Eryka miała wypadek.

Read the rest of this entry »

 

M jak miłość Odcinek 1107

02 sty

M jak miłość serial online
Filarski nadal spotyka się z Moniką. Prawniczka wyznaje, że jest w ciąży. Budzyński umawia się z Sonią. Budzyńska zostaje napadnięta po wizycie w kasynie, w którym pracuje Asia. Maryla mówi Tomkowi, że lokal oraz jego szef Olaf Lisicki alias „Siwy” są obiektem śledztwa CBŚ. Mostowiakowie przekonują sąsiada, Grabonia, by kandydował na stanowisko sołtysa. Kisielowa jest wściekła, gdy dowiaduje się o ich zdradzie. Anna z rodziną i przyjaciółmi remontują siedlisko. Werner także proponuje pomoc.

Read the rest of this entry »

 
 

Seriale online