RSS
 

Posts Tagged ‘Czas honoru 6’

Czas honoru Sezon 6 Odcinek 12 (77) – Wujek z lasu

11 lis

Lebiediew obwinia Lewińską o stratę Blachnitzky’ego. Ada bezskutecznie próbuje odzyskać kontakt z ukrytym przez konspiratorów Janiszem. Lena zostaje aresztowana przez UB. Władek obmyśla plan uratowania Rudej. Karkowski rozmawia z Emilią na temat pieniędzy ukrytych przez Woźniaka. Zośka przyprowadza do baru Heleny byłego więźnia Oświęcimia i konfrontuje go z Tolą. Celina, Władek, Michał i Bronek oczekują w kawiarni nieopodal sądu na zakończenie rozprawy Rudej. Karkowski śledzi Wandę, aby trafić na ślad Bronka.

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Czas honoru, Sezon 6

 

Czas honoru Sezon 6 Odcinek 8 (73) – Sąd leśny

14 paź

Rainer opisuje Celinie swoją współpracę z Leną w czasie wojny. Uwolniony przez Michała Janisz zleca zorganizowanie spotkania dowódców najważniejszych ugrupowań podziemnych. Michał rozpoznaje w radiu głos Wandy. Trafia do podwarszawskiego mieszkania Wandy i Bronka. Władek z oddziałem wysłuchują skarg jednego z wiejskich gospodarzy na grupę Generała. Michał odwiedza Celinę. Ogląda paszport ofiarowany jej przez Amerykanów. Wygląda na to, że ich drogi się rozejdą. Bronek śledzi Emilię. Ma nadzieję, że doprowadzi go ona do Karkowskiego.

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Czas honoru, Sezon 6

 

Czas honoru Sezon 6 Odcinek 6 (71) – Dzieci wojny

30 wrz

Woźniak dowiaduje się o pieniądzach przywiezionych w plecaku Michała. Otwiera się przed nim szansa na spłacenie Rainera. Michał nie chce zostawić bratu pieniędzy, które miały zostać rozdzielone między członków podziemia. W Hotelu Royal UB przesłuchuje gości w sprawie strzelaniny. Rainer spotyka się z Woźniakiem i Emilią. Daje im nowe ultimatum. Bronek spotyka się z Celiną. Orientuje się, że dziewczyna ma w Warszawie tajnego współpracownika. Podczas napadu partyzantów na wojskową ciężarówkę konspiratorzy biorą zakładniczkę.

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Czas honoru, Sezon 6

 

Czas honoru Sezon 6 Odcinek 2 (67) – Prosty wybór

02 wrz

Janisz trafia do szpitala. Pułkownik Jabłoński z UB jest gotowy uczynić wszystko, by mężczyzna przeżył. Celina ma szansę na otrzymanie wizy do Stanów Zjednoczonych. Najpierw musi pojechać do Polski, by wypełnić misję zleconą przez Amerykanów. Władek uczestniczy w spotkaniu dowódców oddziałów partyzanckich. Jest tam też Michał, który zastąpił Janisza. Pułkownik Chodkiewicz odwiedza Wandę i Bronka. Chce, by Bronek pojechał do Polski i wykonał wyrok na Karkowskim.

Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Czas honoru, Sezon 6

 

Czas honoru Sezon 6 Celina zdradza!

21 sie

Celina Dłużewska stawia na szali przyjaźń z Władkiem i Bronkiem oraz miłość do Michała. W nowych odcinkach serialu „Czasu honoru”, które zostaną wyemitowane już we wrześniu, Celina zostaje szpiegiem amerykańskiego wywiadu i rozpoczyna współpracę z Larsem Rainerem. Dla partyzantów z podziemia sprawa jest jasna – Celina zdradza ich i ideały, w które wierzyła w czasie wojny, dla byłego szefa gestapo.
Amerykański wywiad ma jeden cel – przechwycić fizyka polskiego pochodzenia, który pracował nad rakietami V. Lars Rainer wykorzystując siatkę konfidentów ma go sprowadzić do strefy okupacyjnej USA. Meyers do pomocy wyznacza Rainerowi właśnie Celinę Dłużewską. To trudne, Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Czas honoru, Sezon 6

 
 

Seriale online