RSS
 

Posts Tagged ‘Barwy szczęścia vod’

Barwy szczęścia Odcinek 535

07 lut

Załamany rozpadem swojego małżeństwa Kostek próbuje popełnić samobójstwo? Michał czuje, że z jego bratem dzieje się coś niedobrego. Mimo później pory i protestów Doroty jedzie do mieszkania Kostka i w ostatniej chwili powstrzymuje go przed połknięciem garści tabletek nasennych? Alina jest w bardzo złym stanie psychicznym. Ksawery nie może pojechać do Zakrzewia, bo wyjeżdża w służbową podróż. W zastępstwie za niego Rybińską opiekuje się Kaśka. Alina przeprasza Kasię za to, jak kiedyś ją traktowała.. Marczakowie i Zwoleńscy cieszą się na przyjazd Pawła i Julii z Włoch. Ci jednak w ostatniej chwili odwołują swoją wizytę. W dodatku na jaw wychodzi, że producent filmu zwolnił Pawła z pracy. Pełne niepokoju Anna i Małgorzata postanawiają lecieć do dzieci i dowiedzieć się, co tak naprawdę się u nich dzieje.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Barwy Szczęścia

 

Barwy szczęścia Odcinek 534

03 lut

Dorota boi się, że w trakcie rozprawy wyjdą na jaw fałszywe zeznania Michała. Tak się jednak nie dzieje. W dodatku, ku uciesze wszystkich, Kostek wychodzi na wolność. Edyta przychodzi co prawda na rozprawę męża, ale wieczorem oznajmia mu, że chce od niego odejść… Waldemar zjawia się w domu po swoje rzeczy. Alina postanawia odłożyć dumę na bok, jest w stanie wybaczyćmężowi zdradę i prosi, żeby wrócił do domu. Rybiński oznajmia jej jednak, że chce rozwodu. Magda spotyka Tomka pod swoim blokiem. Zaczyna podejrzewać, że chłopak ją śledzi. Tymczasem Mazur zaczepia Magdę na uczelni. Daje jej do zrozumienia, że nigdy nie ukończy tych studiówi że nie ma co próbować na innych uczelniach, bo on wszędzie ma znajomych…


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Barwy Szczęścia

 

Barwy szczęścia Odcinek 533

02 lut

Michał opiekuje się chorym Frankiem. Dorota, zraniona postępowaniem męża, cały czas trzyma go na dystans. Oksana i Sasza wracają na Ukrainę. Stefan ma nadzieję, że kobieta szybko do niego wróci. Kasia źle się czuje z tym, że jej ojciec tak szybko po śmierci mamy zżył się z Oksaną… Bogdan i Małgorzata planują rozmówić się z Łukaszem w sprawie wizyt jego żony. Sytuacja w domu Zwoleńskich robi się napięta. Tymczasem Halicki spotyka się z Celiną. Kobieta proponuje mu, by przeprowadził się z powrotem do ich domu, który stoi pusty… Wanda i Remigiusz odwiedzają Edytę. Proszą ją, by przestała mieszać w małżeństwie Michała i Doroty.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Barwy Szczęścia

 

Barwy szczęścia Odcinek 532

01 lut

Iza wpada z niezapowiedzianą wizytą do Blanki i zastaje u niej Szymona. Czuje się skrępowana w jego towarzystwie i szybko wychodzi… Jednak następnego dnia odwiedza chłopaka w szpitalu. Chce z nim porozmawiać w cztery oczy. Natalia ma już dosyć ciągłych scen zazdrości ze strony Łukasza. Zakochani się kłócą. Tymczasem Celina nachodzi Bogdana w sklepie. Wylewa swoje żale i prosi, aby przekazał Łukaszowi, że zaniedbuje swoją córkę. Jola chce zapisać Zenusia do przedszkola Młody Einstein – ekskluzywnej i kosztownej placówki nastawionej na „hodowlę” geniuszy. Mariola i Tadeusz próbują jej wybić z głowy ten szalony pomysł.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Barwy Szczęścia

 

Barwy szczęścia – Odcinek 531

28 sty

Paweł spóźnia się z dosłaniem Norbertowi poprawionych storyboardów do filmu. Paraliżuje to pracę i denerwuje Justynę, która ma już dosyć ciągłych problemów z Pawłem… W końcu Zwoleński oznajmia Norbertowi, że nie zamierza w ogóle robić poprawek. Łukasz jest zazdrosny o Tomka, chłopaka, któremu Natalia uszkodziła samochód. Natalia i Magda znów spotykają przed uczelnią Tomka. Poszkodowany kierowca postanawia pójść Natalii na rękę i nie obciążać jej kosztami naprawy uszkodzonego samochodu. Zazdrosny o Tomka Łukasz urządza mu scenę. Maciek, dla dobra Kajtka i spokoju Sabiny postanawia odejść od Władka. Nie wie tylko jeszcze, jak mu o tym powiedzieć… Tymczasem do Sabiny dociera, że wcale nie jest to dobre rozwiązanie…


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Barwy Szczęścia

 

Barwy szczęścia – Odcinek 527

20 sty

Piotr załatwia Kai dobry specjalistyczny ośrodek rehabilitacyjny. Jednak Jakubowscy nie chcą jego pomocy. Załamany Piotr znów żali się Marcie. Tymczasem Kaja zaczyna sobie przypominać różne złe i przykre szczegóły z przeszłości. Remigiusz postanawia interweniować w sprawie małżeńskich kłopotów Jeleniów. Spotyka się z Dorotą i prosi ją, by dała Michałowi jeszcze jedną szansę. Zenek okłamuje Basię, że musi zawieźć do Gdańska jakiegoś biznesmena. W rzeczywistości jednak jego klientką jest Dominika… Basia jest pewna, że jej mąż wpadł w złe towarzystwo i wkrótce odkrywa prawdę o jego tajemniczym kliencie…


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Barwy Szczęścia

 

Barwy szczęścia – Odcinek 526

19 sty

Ksawery znów musi jechać do Zakrzewia, by zająć się zaniedbywaną przez męża Aliną. Kasia ma już serdecznie dosyć tego, że matka jest zawsze ważniejsza od niej. Żali się Tymonowi. Chłopak zaprasza ją do kina. Po powrocie z urlopu, ku swojemu zaskoczeniu Natalia zastaje mieszkanie puste, bez mebli i rzeczy Łukasza. Wygląda to tak, jakby Halicki w pośpiechu się wyprowadził. Wkrótce okazuje się, że pod jej nieobecność przeprowadził się… do domu Zwoleńskich. Malwina w napięciu oczekuje na przyjazd Przemka, który już dawno powinien być, a nie daje znaku życia. Marczakowie zaczynają wątpić, czy chłopak w ogóle przyjedzie. Przemek jednak zjawia się następnego dnia. Okazuje się, że sprzedał swój dom, a pieniądze rozdał potrzebującym. Chce rozpocząć w Zakrzewiu nowe życie. Tymczasem Waldemar oznajmia Ksaweremu, że zamierza odejść od Aliny. Chłopak jedzie do Klaudii i każe jej zostawić ojca w spokoju. Dochodzi między nimi do awantury.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Barwy Szczęścia

 

Barwy szczęścia – Odcinek 525

18 sty

Dorota nie może wybaczyć mężowi, że przez tyle lat ją okłamywał. Postanawia porozmawiać z Edytą. Ta w złościmówi jej, że Michał jest z nią tylko z poczucia obowiązku, bo mają chore dziecko. Zdradza też, że to z nią Jeleń spędził weekend w Sopocie. Załamana Dorota każe Michałowi wyprowadzić się z ich mieszkania. Borys nadal troskliwie opiekuje się Laurą, dziewczyną z wypadku. Odwozi ją do domu, gdy ta zostaje wypisana ze szpitala. Zazdrosna Maria wypytuje przyjaciela o Laurę. Marta nie życzy sobie, by Robert utrzymywał kontakty z Karoliną. Dziewczyna jednak znów bierze Romanowskiego na litość, opowiada mu o swoim poronieniu, chce go na siłę przekonać, że jest ofiarą plotek i podłości złych ludzi. Gdy widzi, że Robert nie czuje się przekonany, sugeruje między wierszami, że się zabije.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Barwy Szczęścia

 

Barwy szczęścia – Odcinek 524

17 sty

Dorota odkrywa, że kilkanaście lat temu Michał i Edyta byli zaręczeni i planowali małżeństwo. Czuje się zdradzona i oszukana. Urządza Michałowi awanturę. Alek i Iwona nadal nie mogą dojść do porozumienia w kwestii ślubu. Chłopak prosi swoją mamę, by porozmawiała z Iwoną i na spokojnie wyjaśniła jej wszystkie wątpliwości. Iza spotyka się z księdzem Antonim, zwierza się mu, że Rafał znów zaczął być agresywny i boi się o bezpieczeństwo swoje i Szymka. Kapłan mówi jej, że bez względu na wszystko powinna trwać przy mężu i w ten sposób dać mu siłę do walki ze złem. Tymczasem Szymon szuka wsparcia u Blanki. Wie, że źle zrobił pojawiając się na chrzcinach, ale bardzo tęskni za małym, przecież był z nim od samych narodzin. Blanka pociesza go.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Barwy Szczęścia

 
 

Seriale online