RSS
 

Posts Tagged ‘Barwy szczęścia ipla’

Barwy szczęścia Odcinek 532

01 lut

Iza wpada z niezapowiedzianą wizytą do Blanki i zastaje u niej Szymona. Czuje się skrępowana w jego towarzystwie i szybko wychodzi… Jednak następnego dnia odwiedza chłopaka w szpitalu. Chce z nim porozmawiać w cztery oczy. Natalia ma już dosyć ciągłych scen zazdrości ze strony Łukasza. Zakochani się kłócą. Tymczasem Celina nachodzi Bogdana w sklepie. Wylewa swoje żale i prosi, aby przekazał Łukaszowi, że zaniedbuje swoją córkę. Jola chce zapisać Zenusia do przedszkola Młody Einstein – ekskluzywnej i kosztownej placówki nastawionej na „hodowlę” geniuszy. Mariola i Tadeusz próbują jej wybić z głowy ten szalony pomysł.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Barwy Szczęścia

 

Barwy szczęścia – Odcinek 531

28 sty

Paweł spóźnia się z dosłaniem Norbertowi poprawionych storyboardów do filmu. Paraliżuje to pracę i denerwuje Justynę, która ma już dosyć ciągłych problemów z Pawłem… W końcu Zwoleński oznajmia Norbertowi, że nie zamierza w ogóle robić poprawek. Łukasz jest zazdrosny o Tomka, chłopaka, któremu Natalia uszkodziła samochód. Natalia i Magda znów spotykają przed uczelnią Tomka. Poszkodowany kierowca postanawia pójść Natalii na rękę i nie obciążać jej kosztami naprawy uszkodzonego samochodu. Zazdrosny o Tomka Łukasz urządza mu scenę. Maciek, dla dobra Kajtka i spokoju Sabiny postanawia odejść od Władka. Nie wie tylko jeszcze, jak mu o tym powiedzieć… Tymczasem do Sabiny dociera, że wcale nie jest to dobre rozwiązanie…


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Barwy Szczęścia

 

Barwy szczęścia – Odcinek 524

17 sty

Dorota odkrywa, że kilkanaście lat temu Michał i Edyta byli zaręczeni i planowali małżeństwo. Czuje się zdradzona i oszukana. Urządza Michałowi awanturę. Alek i Iwona nadal nie mogą dojść do porozumienia w kwestii ślubu. Chłopak prosi swoją mamę, by porozmawiała z Iwoną i na spokojnie wyjaśniła jej wszystkie wątpliwości. Iza spotyka się z księdzem Antonim, zwierza się mu, że Rafał znów zaczął być agresywny i boi się o bezpieczeństwo swoje i Szymka. Kapłan mówi jej, że bez względu na wszystko powinna trwać przy mężu i w ten sposób dać mu siłę do walki ze złem. Tymczasem Szymon szuka wsparcia u Blanki. Wie, że źle zrobił pojawiając się na chrzcinach, ale bardzo tęskni za małym, przecież był z nim od samych narodzin. Blanka pociesza go.


Read the rest of this entry »

 
Komentowanie nie jest możliwe

Posted in Barwy Szczęścia

 
 

Seriale online